Google+ Zbliża się sezon wędkarski! | Kurier Wędkarski | Wiadomości, informacje, felietony etc.

Zbliża się sezon wędkarski!

Za oknem raz słońce, raz deszcz, jak to przez cały rok. Ale na szczęście zmienia się coś jeszcze, bo coraz częściej jest nie tylko zimno, ale też i całkiem ciepło. Dla wielu osób oznacza to, że sezon wędkarski tuż tuż.

Nie ma tego co odkładać na ostatnią chwilę, a ta też już blisko, i jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy, to pora przejrzeć nasz sprzęt i uzupełnić braki. Inaczej mówiąc – pora odwiedzić nasz ulubiony sklep wędkarski. Lepiej uniknąć przypadłości drogowców i nie dać się zaskoczyć warunkom pogodowym. Co prawda nie śniegowi i zimie, ale gdy chłodny i deszczowy piątek zmieni się w słoneczną i ciepłą sobotę, a my poczujemy zew natury i… zew sklepu wędkarskiego… to efekt zaskoczenia będzie podobny, czyli nieprzyjemny.

A może to się stać już nad wodą, gdy rybka odpłynie z naszą żyłką, którą mieliśmy wymienić. Jeszcze gorsze może być nerwowe poszukiwanie w plecaku zapasowej, o której wiemy, że jej nie kupiliśmy, ale skoro zostało już tylko liczenie na cud, to czemu nie spróbować…. A było takie proste rozwiązanie – nasz sklep wędkarski… A nie, czekaj! Jest! Bo to przecież były tylko czarne wizje. freshmail kod rabatowy

Podobne posty

Zostaw komentarz