Google+ Wykrywacz ryb – echosonda Trabucco Lucky | Kurier Wędkarski | Wiadomości, informacje, felietony etc.

Wykrywacz ryb – echosonda Trabucco Lucky

Firma Trabucco zaskakuje niesamowitymi urządzeniami z serii „Lucky” – wykrywacz ryb – echosonda.

Pierwsza wersja prezentowanego sonaru jest przeznaczony dla amatorów i zawodowych rybaków, zarówno do odszukiwania, lokalizacji ryb, ale także określania głębokości wody. Urządzenie może być stosowane na oceanie, rzece lub jeziorze w dowolnym obszarze. Producent informuje, że urządznie korzysta z niesamowitej, innowacyjnej technologii i z pewnością ten przenośny wykrywacz ryb jest idealny do złowienia cennych okazów! Urządzenie zasilane 4 bateriami AAA, pozwala na detekcję od 0,7m aż do 100m.

portable_icona

 

Instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf): trabucco.com

Kolejny model jest o tyle zaskakujący, że informacje przekazywane są za pomocą technologii WIFI. Znaczy to tyle, że możemy odczytywać głębokość wody, temperaturę wody, kontury dna oraz ryb za pomocą urządzeń obłsugujących tą technologię. (tablety, telefony komórkowe, laptopy i inne). Producent tak samo jak w poprzednim modelu to połowów poleca ocean, rzeke czy jezioro. Urządzenie wyglądem przypomina małą bojkę. Jego detekcja sięga od 0,4m do aż 45m, natomiast zakres temperatur jakie może wskazywać plasuję się między 9,9 do 60, gdzie precyzja jest określana 0,1.

wifi_icona2

Instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf): trabucco.com

Ostatni model jest przeznaczony dla wędkarzy jak i rybaków. Za pomocą tego bezprzewodowego urządzenia dowiemy się o głębokości wody, struktury dna, oraz o konturach ryb. Sprzęt ten oparty jest o technologię fal dźwiękowych. Tak samo jak poprzednik zasilany jest bateriami 4xAAA. Zestaw składa się z urządzenia z wyświetlaczem oraz sonaru, który kształtem przypomina mały stateczek.

wireless_icona

Instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf): trabucco.com

Nie posiadamy informacji, kiedy urządzenia będą dostępne w Polsce.

Podobne posty

Zostaw komentarz