Google+ Wędziska morskie Traper Elite Sea Jig / Sea Strong | Kurier Wędkarski | Wiadomości, informacje, felietony etc.

Wędziska morskie Traper Elite Sea Jig / Sea Strong

Firma Traper jest głównie znana z produkcji niesamowitych zanęt, ale także przynęt i akcesoriów wędkarskich. W swojej ofercie zamieściła nowe wędziska morskie asygnowane wędkarzom bardzo wymagającym.

Elite Sea Jig

Stworzone są z włókna szklanego, cechuje ich bardzo dynamiczną, sztywną akcją.Łączenie nasadowe gwarantuje równomierne ugięcie podczas holu ryby. Zaopatrzone w specjalne przelotki na wysokich stopkach rodzaju SIC. Producent informuje, że perfekcyjnie współgra ze wszystkimi modelami plecionek. Dolna część wędziska zaprojektowana z wytrzymałej, odpornej na warunki morskie – pianki EVA, trwały uchwyt do kołowrotka oraz końcówkę Dolnika w rodzaju adaptera asygnowanego do pasa biodrowego.

Elite Sea Jig

 Sea Strong

Producent ocenia wędzisko jako niesamowicie solidne przeznaczone do łowieniu w morzu. Konstrukcja mieszanki włókna węglowego ze szklanym, co oferuje gwarancję ogromnej wytrzymałości i solidności. Element szczytowy wędki stworzona jest z przezroczystego włókna szklanego, co powoduje, że staje się jeszcze bardziej doskonałym wskaźnikiem brań. Sprzęt wyposażono w przelotki na niskich stopkach rodzaju SIC, mocny uchwyt do kołowrotka i dolnik z specjalnej pianki EVA.

sea strong traper

źródło: trapersiedlce.pl

Podobne posty

Zostaw komentarz