Google+ Wędkowanie, czyli pasja na całego! | Kurier Wędkarski | Wiadomości, informacje, felietony etc.

Wędkowanie, czyli pasja na całego!

W czasach, kiedy każdy goni za coraz większymi pieniędzmi i mało kto dba o swoje zainteresowania powinniśmy tym bardziej rozwijać swoje pasje, a jeśli ich jeszcze nie mamy- powinniśmy je jak najszybciej znaleźć. Amerykańscy naukowcy odnotowali wyższy poziom zadowolenia z życia u osób posiadających pasję, natomiast u tych, którzy nie posiadają swojego hobby częściej występuje depresja, chandra i złe samopoczucie, które szczególnie nasila się w okresie jesiennym i zimowym.

pasja wedkarstwo
Naszą pasja może być wszystko, widziałem już tak absurdalne zainteresowania, iż jestem w stanie stwierdzić, że żadne hobby nie jest 'głupie’. Może powinieneś zainteresować się bardziej swoim samochodem? Może powinieneś znaleźć w nim coś więcej niż tylko pojazd, którym przemieszczasz się do pracy? Jeszcze o tym nie wiesz, lecz być może jest w Tobie wielki fan motoryzacji.
Kolejnym świetnym przykładem jest wędkarstwo. Wcale nie potrzeba dużo pieniędzy by zacząć wędkować, jest wiele metod odbiegających od sławnego już spławika. Możesz łowić drapieżniki metodą spinningową, muchową lub trollingować z łódki. Możesz również poławiać karpie podczas nocnych zasiadek.
Czego byś nie robił pomoże Ci to na pewno w codziennym życiu. Będziesz miał swoją przystań w natłoku codziennych spraw, które przytłaczają nas każdego dnia. Ludzie z pasją są też dużo ciekawsi w towarzystwie. Pamiętaj o tym i już teraz zacznij coś robić!

wedkarstwo moje hobby

Podobne posty

Zostaw komentarz